FABRİKA

GELİŞMİŞ MODELLEME VE İMALAT LABORATUVARI : FABRİKA

Son teknoloji ekipmanlar aracılığıyla, prototip mühendisliği ve imalat danışmanlığı ile girişimci ve firmalara tasarım ve ürün geliştirme konusunda destek sağlamaktadır. 8 farklı laboratuvarıyla hizmet vermektedir.

HİZMET ALANLARI

Hızlı/Gelişmiş Prototip Çalışmaları
Gelişmiş İmalat Danışmanlığı
Ürün Mühendisliği

LABORATUVARLARIMIZ

Yüksek Teknoloji 5 Eksen CNC

Yüksek Teknoloji 5 Eksen CNC Laboratuvarı

Tüm sektörlere yönelik çalışan girişimcilerin ve firmaların ihtiyaç duydukları, ürün, kalıp, model, makine parçaları vb. komplike parçaları işleyebilen 5 eksen, yüksek hız ve mikron hassasiyetine sahip CNC makinemizle hizmet vermekteyiz.

CNC- Router Talaşlı İmalat Laboratuvarı

Tasarım ve ürün geliştirme konusunda ihtiyaç duyulan parçaları, malzeme olarak ahşap, kil, metal ve mermer kullanarak şekillendirebilmekteyiz.

CNC- Router Talaşlı İmalat

Silikon Kalıp Ve Modelleme Laboratuvarı

Silikon kalıp laboratuvarı prototiplerin, pazar araştırması ve fonksiyonel parça ihtiyaçlarında adetli ve birebir üretimin farklı malzemeler ile üretilmesi için oluşturulmuştur. Silikon kalıplama yöntemi ile özellikle karmaşık ve zor geometrilere sahip kompleks parçaları üretebilmekteyiz.

Silikon Kalıp Ve Modelleme
Takı, Aksesuar Tasarım Ve Modelleme

Takı, Aksesuar Tasarım Ve Modelleme Laboratuvarı

Hassas döküm tekniği kullanılarak tasarlanmış aksesuar veya takıların üretimini sağlayabilecek tüm makinelerin yanı sıra lazer punta ve lazer işleme/kesim makinelerinin bulunduğu geniş kapsamlı bir döküm atölyesidir. Tasarımların prototip sürecinde hızlandırılması için yine 3D çözümlerimizden yararlanılmaktadır.

PCB-Elektronik Kart Tasarım Laboratuvarı

Elektronik devre kartı baskılı prototipleme uygulamaları için kullanılan LPKF ProtoMat S63 ve özel yazılım programları kullanılmaktadır

PCB-Elektronik Kart Tasarım