FABRİKA

GELİŞMİŞ MODELLEME VE İMALAT LABORATUVARI : FABRİKA

Son teknoloji ekipmanlar aracılığıyla, prototip mühendisliği ve imalat danışmanlığı ile girişimci ve firmalara tasarım ve ürün geliştirme konusunda destek sağlamaktadır. 8 farklı laboratuvarıyla hizmet vermektedir.

HİZMET ALANLARI

Hızlı/Gelişmiş Prototip Çalışmaları
Gelişmiş İmalat Danışmanlığı
Ürün Mühendisliği

TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME: STÜDYO

Müşterilerin ihtiyaçlarını ve rekabet gücünü artırmak için gereken ilgili danışmanlık türünü göstermek için temel olarak ‘hızlı’ teşhisler yoluyla KOBİ’lere genel endüstriyel tasarım danışmalığı hizmetleri sunmak. Endüstriyel Tasarım ve Görsel tasarım uzman desteği ile fikirden tasarıma, tasarımdan prototipe yol alan, Ar-Ge çalışmaları, inovasyon yolculuğunu, ürün geliştirmeyi içermektedir.

HİZMET ALANLARI

Endüstriyel Tasarım
Ürün Geliştirme
Konsept Tasarım Tasarım Yönetimi

AJANS

PAZARLAMA VE İLETİŞİM TASARIMI : AJANS

Kurumsal anlamda ihtiyaç duyulan iletişim ve marka danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kobi ve girişimcilere stratejik planlama konusunda danışmanlık sağlamaktadır.

HİZMET ALANLARI

İletişim Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı
Etkinlik Danışmalığı
Proje Danışmanlığı

İNKÜBASYON LABORATUARI : KULUÇKA MERKEZİ

Tüm sektörlerden tasarımcılar ve girişimcilere kuluçka hizmeti sunmaktadır. GETHAM’ın altyapı kaynağı; bahsedilen laboratuvarlar ve GETHAM birimleri ile yönlendirme danışmanlığı hizmetlerinden yararlanarak, girişimlerini sürdürülebilir bir iş haline getirmelerini sağlamak, işlerini pazarda konumlandırmak ve ticarileştirmek için oluşturulan kompakt oluşumda, 15 ofisimiz hizmet vermektedir.

HİZMET ALANLARI

Tasarım Komisyonu İzleme Ve Yönlendirme
İletişim/ Markalaşma
Başlangıç Danışmanlığı

KULUÇKA MERKEZİ - START-UP